Misyonumuz 

Tobtim Uluslararası Ticaret Merkezleri A.Ş. özellikle ihracat yapan küçük ve orta boy işletmelerin yanı sıra tanınmışlık düzeyi yüksek ya da büyük ölçekli Türk firmalarının uluslararası piyasalarda doğrudan ve yerinde pazarlama misyonuyla varolmuştur. Aynı zamanda Türkiye’den Rusya’ya Ofis ve Mağaza kiralama hizmetleriyle ihracatçılarımızın yurtdışı pazarlara rahat ulaşımını hedeflemiştir.

Rusya Pazarında rekabet üstünlüğü sağlayabilecek fiziki ve teknik altyapı sunması bakımıyla şirketimiz, Rusya ekonomisinin gereksinimi olan ithalat kalemleri ile Türk ekonomisinin en önemli ihracat kalemlerinin kesiştiği noktada Türk ihracatçılarına karşılaştırmalı üstünlükler sağlamış olacaktır. 

Vizyonumuz 

TOBTİM, Türkiye’nin en büyük meslek kuruluşu Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin kurumsal desteği ile dünya ve ülke çapında öncü, girişimcilik ruhu taşıyan, yurtdışındaki ilk Ticaret ve Ofis Merkezi olmuştur. Bu özelliğiyle; müşterilerinin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı çerçevesinde karşılayarak değer yaratmayı, müşteri odaklı çalışma stratejsiyle “en iyi” şekilde hizmet vermeyi kendisine vizyon olarak seçmiştir.

 

 

Türkçe Russia